VakıfBank לתחנת הרכבת קוניה (CIP)

VakıfBank’tan Konya Tren Garına CIP Lounge :Havaalanı konforunu hızlı tren garlarına taşıyan VakıfBank, Rail&Miles kart sahiplerine özel hizmete sunduğu CIP Lounge’larına yenilerini ekledi. İlki Ankara Garı’nda açılan “VakıfBank Rail&Miles CIP Lounge’ların yenileri Konya ve Eskişehir’de hizmete sundu.


Rail&Miles kart sahibi TCDD yolcuları; CIP Lounge’larda dinlenme, internet, TV ve çeşitli ikramlardan ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Türkiye’de sadece VakıfBank tarafından sunulan, tren mili biriktiren kredi kartı Rail&Miles, trenle yolculuk etmeyi tercih edenlere özel imkanlar sunuyor. Ankara’nın ardından Eskişehir ve Konya’da hizmete giren “Rail&Miles CIP Lounge” ile VakıfBank müşterileri tren bekleme sürelerini keyfe dönüştürüyor.

Yüksek Hızlı Tren projesiyle birlikte tren yolculuğu kullanımının Türkiye genelinde yaygınlaşması bekleniyor. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini hedefleyen VakıfBank, Rail&Miles kart sahiplerinin bekleme sürelerini konforlu hale getirmek için yeni CIP Lounge’lar açmaya devam ediyor. Rail&Miles kart sahipleri, hareket öncesinde CIP Lounge’un rahat koltuklarında dinlenebiliyor, televizyon izleyebiliyor, günlük gazeteleri okuyabiliyor, kablosuz internete bağlanabiliyor, VakıfBank’ın sunduğu tüm ikramlardan ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

"אנחנו מוסיפים נסיעה ברכבת ל COMFORT"

VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan, Türkiye’de giderek yaygınlaşan hızlı trenlerin geleceğin en çok tercih edilen ulaşım aracı haline geleceğini belirterek, “Türkiye’nin tren bileti kazandıran ilk ve tek kredi kartını hizmete sunan bankamız, tren yolculuklarını daha da konforlu hale getiriyor. Ankara’da hizmet veren Rail&Miles CIP Lounge’ımızın gördüğü yoğun ilgi, bu ayrıcalıklı ortamı Türkiye’nin diğer garlarına da yaygınlaştırma konusunda bizi teşvik etti. VakıfBanklılar bundan sonra Eskişehir ve Konya’da da tren bekledikleri süreyi son derece konforlu bir şekilde geçirecek” diye konuştu.

זכויות מיוחדות לטיולים ברכבת בשילוב עם ההזדמנויות של העולם

Tren yolculuklarına özel fırsatları World dünyasıyla birleştiren kredi kartı Rail&Miles; tüm alışverişlerde Worldpuan, tren bileti alırken ise hem Worldpuan hem de MilPara kazandırıyor. Kartta biriken MilParalar TCDD’den tren bileti alımlarında kullanılabiliyor. Aynı zamanda Worldpuanları MilParalarla birleştirerek hızlı tren bileti almak da mümkün. Rail&Miles kredi kartıyla 10 TL ve üzeri tren bileti alışverişlerinde 444 0 724 Asistans hattı aranarak ücretsiz eve teslim imkanı da sunuluyor. Rail&Miles kredi kartı sahipleri, shuttle hizmetlerinden de yüzde 15 indirimli olarak yararlanabiliyor.

VakıfBank müşterileri, Rail&Miles kredi kartlarıyla araç kiralamadan sağlık hizmetlerine, ev yardımından hediye alımına kadar birçok özel hizmetten de 7/24 Asistans hizmeti ile yararlanabiliyor.


sohbet

Feza.Net

היה הראשון להגיב

Yorumlar

מאמרים קשורים ופרסומות