Kadıköy- חג כפול בפתיחת מטרו קרטל

ראש עיריית עיריית מטרופולין איסטנבול, קדיר טופבאס, שהעניק ארוחת ערב איפטאר לראש המנהלים במרכז הקונגרסים האליץ '. Kadıköy-Kartal Metrosu’nun bayramda hizmete açılacağını açıkladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş Haliç Kongre Merkezi’nde muhtarlara iftar verdi.
מפלגת AK איסטנבול מחוזי יו"ר עזיז Babuşçu ו IMM מזכ"ל פרופ ד"ר Adem Baştürk, איסטנבול, נשיא התאחדות מוכתאר תקיף Ak, איסטנבול מוכתאר נשיא אגודת הסולידריות Selami Aykut, אנטוליה סייד מוכתאר הפדרציה הנשיא כדיר Delibalta עם קרוב מוכתר אלף וכדיר דברי הנשיא נכח משפחות אפטאר Topbas נתן כאן לקבלת מידע חשוב והודעות.
זו השנה הרביעית טורקיה Will Be 10 המדינה החזקה ביותר בעולם
Topbas Kadıköy-Kartal Metrosu’nun bayramda hizmete açılacağını söyledi. Yapılan yatırımlarla Türkiye’yi geleceğe taşıdıklarını vurgulayan Topbaş şöyle konuştu; “Rekor bir sürede tamamlanan Kadıköy-Kartal Metrosu’na belediye olarak 3 milyar TL harcadık. Esasen bu bir devlet yatırımıdır. Dünyadaki hiçbir belediye metroya bu kadar yatırım yapmaz, net söylüyorum. Üstelik dünyada 3-4 şehirde olan son teknolojiyi kullanıyoruz. Akıllı sistemle metrolarımız sürücüsüz sefer yapabilecek ve park edebilecek bir teknolojiye sahip. Biz her şeyde en ilerisi olmak zorundayız. Esasında, bu yüzyılın Türk yüzyılı olmasına zemin hazırlıyoruz. Bizim yaptığımız bu. Şahsi dostluğumuzun olduğu Güney Kore Cumhurbaşkanı İstanbul ziyaretinde, Türkiye’nin gelecek 10 yıl içinde dünyanın geleceğine karar veren 4 ülkeden biri olacağını söyledi. Bunu dışarıdaki bir devlet başkanı söylüyor, Türkiye buraya doğru gidiyor. Her birimiz böyle bir ülkeye hizmet etmekle gurur duyuyoruz.


מקור: ואני www.haberyurdum.co


sohbet

Feza.Net

היה הראשון להגיב

Yorumlar

מאמרים קשורים ופרסומות