Yenikapı נקודת תחבורה עירונית עיצוב תחרות

השלב הראשון בתחרות העיצוב האורבני, שהתקיים פתוח להשתתפות בינלאומית, במטרה להשיג פרויקט ל"נקודת העברה Yenikapı ו- Archaeopark ".


צוות 42 שחל על התחרות מסופי הפרויקט של 9 הוא כדלקמן:
Tabanlıoğlu אדריכלות; סלגסקאנו; טרי פארל ושותפים; EAA; אייזנמן אדריכלים + אייטש אדריכלים; Cafer Bozkurt Architecture + Mecanoo Arc.; עיצוב אדריכלים + אולפני האשים סרקיס; Atelye 70 + Cellini Francesco + Insula Architecture e Ingegneria; MVRDV + Aboutblank.

המועמדים הסופיים שנבחרו על ידי חברי ועדת הבחירה ב- 30 בנובמבר 2011, בחשבון הטוויטר של תחרות העיצוב העירוני Yenikapı ב -5 בדצמבר; “זאהה חדיד; אייזנמן; KPF & Tangent; EAA; טבנליוגלו; Atelye70; מוצק; RMJM ”. תוצאות רשמיות הוכרזו באתר התחרות ב- 9 בדצמבר תחת הכותרת "הכרזות".

הנה טקסט התוצאה שפורסם באתר:

Boğaziçi בנייה ייעוץ בע"מ (BİMTAŞ) ואיסטנבול 2010 ההון האירופי של הסוכנות התרבות, "נקודת המעבר Yenikapı ו Archeopark אזור הפרויקט רכש שירותי הבינלאומי מוזמנים אדריכלים"; עם תום תקופת פעילותה של אגודת התרבות האירופית של איסטנבול 22.10.2010, הועברה אל הנהלת הפרויקטים של עיריית מטרופולין עיריית איסטנבול, מחלקת סקרים ופרויקטים, ובתקופה אליה הגיע המינהל לארגן מחדש את תוכנו של הפרויקט.

במהלך השינויים האמורים, הפרויקט אשר הוקפא מתאריך 08.09.2011, הופעל מחדש באתר הרשמי של המינהל עם התקנות החדשות שהתקבלו על ידי הישות המתקשרת, ובקשות הפרוייקט התקבלו.

  • בקשות לפרויקטים הוגשו בין התאריכים 17.10.2011 ועד 20.11.2011, ובסיום התהליך הושלמו בקשות צוות רב-לאומי ורב-תחומי "42" באתר הרשמי של הפרויקט.
  • יישומי הפרויקט הוערכו על ידי מועצת העבודה / כתבי הפרויקט בין התאריכים 21.11.2011 - 27.11.2011. מועצת העבודה הטכנית האחראית על רכש שירות פרויקטים ביצעה את ההערכות המקדימות הנחוצות עבור צוות הפרויקט "42" שהגיש מועמדות לפרויקט.

  • 28.11.2011 ביום שני, ועדת הבחירה וועדת העבודה הטכנית ביקרו באזור הפרויקט Yenikapı וקיבלו מידע מהמוזיאונים הארכיאולוגיים של איסטנבול, הפקולטה לאוניברסיטאות של איסטנבול, מכתבים, מחלקת Prehistoria ו- IMM Rail Systems Systems.

  • אחד מחברי ועדת הבחירה ד"ר Süha ÖZKAN נבחר פה אחד כיו"ר מועצת המנהלים.

  • מבנה צוותי צוות / תיקי צוות וגישות עיצוב izyon (דוחות חזון) של N XUMX "צוות רב-לאומי ורב-תחומי שהשלים את בקשתם לפרויקט Yenikapı בתאריכי 28.11.2011-30.11.2011 הוערכו על-ידי חברי ועדת הבחירה.

  • 30.11.2011 ביום רביעי, חברי ועדת הבחירה קבעה את צוות הפרויקט "9" שיוזמן על ידי הצבעה.

אדריכלות TABANLIOĞLU / מוראט TABANLIOĞLU

תכנון, אדריכלות, אדריכלות פנים, ניהול פרויקטים ותקציב, ייעוץ פרויקטים: TABANLIOĞLU ארכיטקטורה, Murat TABANLIOĞLU, Melkan GÜRSEL TABANLIOĞLU
הנדסת תחבורה: Office Happold, Hartek Eng.
עיצוב נוף: מרתה שוורץ בני זוג
תכנון עירוני: ד"ר Baykan GÜNAY (METU)
הנדסה אזרחית: משרד Happold, אמיר Mühendislik
הנדסת מכונות: Office Happold, GN הנדסה
הנדסת חשמל: Office Happold
הנדסת כיבוי אש: משרד Happold, סיגל הנדסה
יועצים:
יועץ לארכיאולוגיה: ד"ר Rüstem ASLAN (Çanakkale 18 אוניברסיטת מארט)
ניהול מומחיות, כלכלה: סריף סיין
תאורה: סטודיו Dinnebier, ZKLD תאורה
סביבה ואקולוגיה: Büro Happold
אש הנדסה: ד"ר עבדורחמן KILIÇ (ITU), Office Happold.

SELGASCANO / חוזה סלגאס רוביו על ידי לוצ'יה קנו פינטוס

אדריכלות: חוזה סלגאס רוביו, לוצ'יה קנטו
אדריכלות ותכנון קרקעות: דייגו CANO LASSO PINTOS, Alfanso CANO PINTOS, Gonzalo CANO PINTOS
גן ונוף אדריכלות: תרזה גלי איזרד, ג'ורדי נבוט
ארכיאולוגיה ותולדות האמנות: אסתר אנדרו, אלכסנדרה אוסקייטסקו בארון, עלי דוראן ÖCAL

TERRY FARREL & PARTNERS / סר טרי FARREL

אדריכלות ותכנון: סר טרי פארל
ניהול פרויקטים אדריכליים: ג'ון קמפל
תכנון ועיצוב עירוני: יוג'ין דרייר
מנהל עיצוב: סטפן KRUMMECK
אדריכלות נוף: קים וילקי
מהנדס אזרחי, כלכלן, אסטרטגיות תחבורה: טרי היל
הנדסת מכונות וחשמל, תכנון רב תחומי ניהול: מייק BYRNE, ARUP
ארכיאולוגיה (פרהיסטורי וקלאסי): Engin OZGEN
הנדסה, תחבורה, תשתיות מהנדס: ARUP (אנדרו JENKINS, סרדאר KARAHASANOGLU, Ercan AĞAR, נויאן SANCAR, Salih TOYRAN, Koray ETÖZ, סרדאר AYHAN)
ניהול פרויקטים, תכנון תקציב, עיצוב בנין, ארכיטקטורה: פרוטה (דניאל קובין, חוליה אקסרט, עידן ססקיר, יילדירי יילדיז'אן)
אדריכלות, ניהול פרויקטים: SHCA (ניק בירצ'ל, אוקטאר YAYLALI, Burcu SENPARLAK)
ניהול עלויות בינלאומי: GLEEDS (סקוט DICKS, כריס SMITH)
מורשת אדריכלית: מורשת קשת. בע"מ (סטפן LAVRANT)
תכנון עירוני, עיצוב עירוני: טבריה
אדריכלות נוף: ג 'ייליז קאהיה

עיריית אראם אדריכלים / עמאר ארול

אדריכלות: EAA-Emre ארכיטקטורת ארול (אמרה אראול, גונקה פסולאר, מ 'נסת, אראזאת, סזר בהטיאר)
אדריכלות נוף: ריינר שמידט. (פרופ 'ריינר שמידט, הרמן סאלם)
תכנון עירוני, תכנון עירוני: תכנון עקרוני (ביזאר אוסקר)
תכנון עירוני, תחבורה: Aytaç ÖLKEBAŞ
תכנון עירוני ואזורי: דוגמה: Murat Yalçintan
אדריכלות: סינאן
היסטוריה של ארכיטקטורה: פרופ 'ד"ר גונקוט אקיין, פרופסור ד"ר צור קשר עם Turgut ישירות
ארכיאולוגיה: ד"ר חלוק ABBASOGLU
ניהול תרבות, מדיניות עירונית בינלאומית: ד"ר צור קשר עם Serhan ישירות
סקר הנדסה: מיפוי TIRYAKI (Feza TIRYAKI)
סוציולוגיה וכלכלה: ד"ר צור קשר עם Çağlar ישירות

אייזנמן אדריכלים / פיטר אייזנמן + אדריכלים / אלפר אייטא

אדריכלות: אייזנמן ארכ '. (פיטר אייזנמן, סנדרה המינגוויי), איטה מיים. (Alper AYTAA)
אדריכלות נוף: JENCKS (צ 'ארלס JENCKS, לילי JENCKS), ÇEVSA LANDSCAPE (פרופ' אהמט Cengiz YILDIZCI, Günşen Güner)
תכנון תחבורה: ARUP
הנדסה אזרחית: ARUP
הנדסת מכונות: ARUP, TRANSOLAR (אריק אולסן)
הנדסת חשמל: ARUP
תהליך התכנון: TRANSSOLAR (תומאס AUER)
יועצים:
היסטוריה של ארכיטקטורה: ד"ר צפה בפרופיל של Ayla
אדריכלות ושימור היסטורי: ד"ר דוגמה: nur akın
אדריכלות, עיצוב עירוני ושימור עירוני: ד"ר נוראן Zeren GÜLERSOY
ארכיאולוגיה: ד"ר צור קשר עם Mehmet ישירות
הנדסת תחבורה: ד"ר צור קשר עם מוסטפא ישירות
כלכלה: Mesut PEKTAŞ
הנדסה גיאוטכנית: ד"ר מאהר Vardar
הנדסה אזרחית: ניאזי פרלר

בניין אדריכל בוזקורט / CAFER BOZKURT + MECANOO ARC./ FRANCINE HOUBEN

אדריכלות: ארכיטקטורה של בוסקור (קאפר בוזקורט, חסן יירמיסוגלו, דנה בוזקורט), מקאנו ארכ '. (פרנסין הובן, פרנצ'סקו וינסטרה, נונו גונאלבז פונטארה, כרם מסראצ'י)
תכנון עירוני: Emre AYSU, MECANOO קשת (מגנוס ווייטמן)
אדריכלות נוף: MECANOO Arch. (Joost VERLAAN, Reem SAOUMA)
ארכיאולוגיה: ד"ר צור קשר עם Sevket ישירות
תולדות האמנות - היסטוריה ביזנטית: ד"ר Ferudun ÖZGÜMÜŞ
יועצים:
הנדסה אזרחית, תכנון תחבורה: ARUP
תכנון עירוני ותכנון: ARUP
עיצוב תאורה: ARUP
אדריכל: ARUP
הנדסת חשמל: ARUP
הנדסה אזרחית: ARUP

אדריכלות וחן טומרטקין / האן טומרטקין + סטודנטיאל חרקיס / חשים סרקיס

אדריכלות: האן טומרטקין אדריכלות (האן טומרטקין, גורדן גור, אסלי סאגקאן, עלי דוסטוגלו), חשים סרקיס סטודיוס (חשים סרקיס, ארקין עוזאי, סינתיה גונדי)
תכנון, אדריכלות נוף: גרגרים אסוציאטיביים (ג'ורג 'הארגריבס, קייר ריידר)
הנדסה אזרחית: ADAMS KARA TAYLOR-Akt II (חניף קארה, פול סקוט)
אקלים וסביבה אסטרטגיות, קיימות: TRANSSOLAR
הנדסה אזרחית וסביבתית, קיימות: ARUP
תכנון תחבורה: ARUP
הנדסה גיאוטכנית: ARUP
גיאוגרפיה עירונית, תכנון: Erol TÜMERTEKİN
היסטוריה של ארכיטקטורה ואמנות: איקוט קוסאל

סדנת עבודה הקיסין קפטן + CELLINI FRANCESCO / Prof.Dr. פרנסיסקו CELLINI + אנסולקטורה אינסולה E INGEGNERIA

אדריכלות: CELLINI FRANCESCO (פרופ 'פרנצ'סקו CELLINI)
תכנון עירוני: אטלייה 70 (פרופ 'חוסיין קפטן)
אדריכלות, נוף: INSULA ARCHITETTURA E INGEGNERIA
יועצים:
הנדסה אזרחית ורעידת אדמה: בולגר וגרומן (פרופ 'קלאוס בולינגר, פרופ' מנפרד גרומן, אולריך סטורק)
תכנון תחבורה: דוגמה: Murat ÇELIK
היסטוריה של ארכיטקטורה: מריה מרגריטה
מוזיאונים: ג 'ובאני LONGOBARDI
ארכיאולוגיה: גראציה סמררו

MVRDV / WINY MAAS + ABOUTBLANK

אדריכלות, תכנון עירוני: MVRDV (WinY MAAS, Jeroen ZUIDGEEST); אבוטבלאנק (חסן גומוסי, אוזן אוזדיליק, ארן ווראל, גוחאן קודלאק)
אדריכלות: MVRDV (יעקב ואן RIJS, Nathalie de VRIES, Fokke MoEREL)
אדריכלות נוף: MARTHA SCHWARTZ PARTNERS - MSP (מרתה שוורץ, דניאל ריינולדס)
כלכלה: ARCADIS (Cor FOKKINGA)
מומחיות בתחבורה: ARCADIS (רוברט יאן רוס, מארק סטארמן)
מומחיות בהנדסה: ARCADIS (Gerhard SCHULZ, Andre de ROO)
אחריות סביבתית: ARCADIS (Wouter SCHIK)
ארכיאולוגיה: ד"ר משה KADIOGLU
היסטוריה של האמנות, מומחית לאפיגרפיה עות'מאנית: İsmail Günay PAKSOY

 

מקור: ואני mimarizm.co


sohbet

Feza.Net

היה הראשון להגיב

Yorumlar

מאמרים קשורים ופרסומות